Share Button

Tenhle pátek jsem se konečně dostal k vodě. Počasí mi moc nepřálo, ale musel jsem se s tím nějak poprat. Rozhodl jsem se pro revír, který se nachází nedaleko mého domu. Jednalo se o menší rybník o velikosti 1,2 ha. Na tomhle revíru se před pár dny vyskytoval ještě led a nedalo se zde lovit.

 

003

Na téhle vycházce jsem zvolil místo s největší hloubkou, která je zde kolem 2,5 až 3 metrů. Krmení jsem zvolil Roach Black, který je jako stvořený do studené vody. Montáže jsem používal průběžné s 15 cm návazcem a 30g košíkem. Na háček jsem dával 3 masokostní červíky. Jeden prut jsem měl zaklipovaný a vytvářel si tak malé zakrmené místo, do kterého jsem soustřeďoval pozornost ryb. S druhým prutem jsem zkoušel něco jiného. Nahazoval jsem jej pokaždé do jiného místa a vyhledával, kde se ryby vyskytují. Ze začátku byli záběry velmi nejisté, ale postupem času se ryby pěkně rozkousali.

005

Podařilo se mi chytit spoustu druhů krásných ryb. Roach Black ukázalo znovu svou silu. Je to můj fanoušek do studené vody, který ještě nezklamal. Všem doporučuji, a věřím, že si vás taky získá.

Za MS Range fans Adam Mňaček

009

011

013

018