Share Button

Vzhledem k zahájení dravcové sezóny a dlouhodobějším výpravám za kapry a každoročnímu pracovnímu šílenství v těchto chvílích nezůstává moc času na feeder. A proto, když se na dvě tři hodinky urvu, tak si to chci u vody co nejvíce zjednodušit a tak jsem sáhl po výborném pomocníkovi a tím je sada na nástrahy…

BAIT PROVIDING SYSTEM sada obsahuje 4 respektive 5 plnohodnotných krabic v různých velikostech, tou pátou krabici je samotné přepravní pouzdro, které může velice dobře posloužit pro míchání menšího množství krmítkové směsi. Nádoby jsou vyrobeny z elastického a dobře omyvatelného materiálu a máte vše pohromadě na jednom místě.

Na obrázku v hlavní roli, jíž mnohokrát zmiňované bezkonkurenční krmení na řeku v průběhu celého roku a to MS Range Roach Black v kombinaci s MS Range Bi-turbo Black v poměru 2:1 nesmí chybět červy a teplejších měsících rybami velmi dobře přijímaná kukuřice.

  

Co se týče vybavení, tak stálicemi v mém arzenálu jsou pruty Econ a Method Feeder, na které mám odchytáno mraky ryb různých velikostí i na těchto kraťoučkých výpravách si člověk užije zdolávání menších cejnů a plotic a zároveň není překvapen, když přijde i pěkný kapřík.

Takže nebojte se vyrazit byť jen na chvíli a s kvalitním krmení a dobrou organizací a kapkou štěstí si můžete velice pěkně zachytat i za velmi krátký čas.

Za MS Range Czech Team Dan Dušek